top of page

WÁŽKY

DVĚ SÉGRY
DVĚ MÁMY
DVĚ INSTRUKTORKY

Wazky o nas

TAK AKORÁT

Wazky 3

Nemusíš jíst pětkrát denně. Nemusíš jíst ani dvakrát denně. Nemusíš se vyhýbat sacharidům. Nemusíš se bát tuků. Nemusíš totiž vůbec nic, co nechceš a co ti nevyhovuje.

Cesta ke zdraví a spokojenosti je velmi klikatá, ale rozhodně není jedna. Ani dvě. Ani tisíc. Každý z nás si musí vyšlápnout tu svou.

Wážky

Wazky spolecna cviceni poza_edited.jpg

Chceme
zastavit chaos
a inspirovat

Cvičíme pro radost - naši, Vaši, společnou.
Vyvarujeme se extrémům.
Jíme to, co jí i celá rodina.
Jíme pestře, barevně a sezónně.
Vaříme.
Plánujeme.
Nedržíme diety.
Nemáme v hlavě jen jídlo.
Netrestáme se za hříchy sportem ani detoxem.
Na prvním místě máme zdraví.
Posloucháme své tělo.

Wazky_Kacka_BSH

Kačka

,,Komplexnost a udržitelnost. To je celá pointa zdravého životního stylu. Že to není o krásné figuře, ale o funkčnosti našeho těla. O zdraví. O spokojenosti.


Že je důležité vnímat své tělo. Co chce jíst, kdy chce jíst, co chce cvičit, kdy chce cvičit, kdy chce tančit, kdy chce odpočívat.

 

Že je skvělé pravidelně vystupovat z komfortní zóny, ale že nejsme na tomhle krásném světě, abychom světu něco dokazovali.

 

Přála bych si, aby se stal pohyb pro lidi zvykem. Až se stane zdravou závislostí, bude vyhráno. Chci lidem přinášet dobrou náladu a radost z pohybu… proto jsem instruktorka.


A proto to miluji!”

Wazky logo transparent
Wazky_Peta_strava

Péťa

,,Jsou to malé návyky spojené s dlouhodobým zaměřením, které nakonec utvoří úspěch, o kterém sníte.

 

Pouze Vy sami ovlivňujete to, jakýma očima se díváte na svět. Stejně tak - pouze VY sami ovlivňujete to, co jíte a proč. Pouze Vaše vnitřní motivace rozhoduje. A to je úkol pro Vás. Těžký úkol, ne že ne.

 

Chceme Vám naším sesterským projektem ukázat, jak se v zapeklitém tématu zdravého stravování orientovat a společně vyšlápneme cestu, která povede k úspěšným cílům. K Vašim cílům.”

Wazky favicona bílé_edited
Wazky Kacka kontakt

Rády proberem,
co budeš
chtít.
Dej vědět

Wazky Peta kontakt

Děkujeme za zprávu. Ozveme se.

bottom of page